BLRTC025-2350-4Q product photo
BLRTC025-2350-4Q
Pulzní pistolový snímačový bateriový bezdzdrátový šroubovák – 6 až 25 Nm, Hex 1/4F
dimention
Package Dimensions 38.7 x 28.9 x 9.6 cm
weight
Package Weight 2.07 kg
BLRTC025-2350-4Q
Country of origin is FR. Customs tariff is 84672920
BLRTC025-2350-4Q product photo
BLRTC025-2350-4Q product photo
BLRTC025-2350-4Q product photo
BLRTC025-2350-4Q product photo
Benefits
Řízení krouticího momentu a úhlu je zárukou kvality každého utahování.
Lehká konstrukce a dvě polohy baterie zajišťují vynikající ergonomii a vyváženost.
Verze BLRTC: bezdrátová komunikace 2,4 GHz a 5 GHz pro rychlý a bezpečný přenos dat.
BLRTC025-2350-4Q product photo
BLRTC025-2350-4Q