EABALRT110-1300 foto produktu
EABALRT110-1300
Úhlová hlava Pulse Battery – 40 Nm až 110 Nm – rychlost 1300 ot./min
weight
Hmotnost 2.95 kg
EABALRT110-1300
Země původu je FR. Celní tarif je 84672920
EABALRT110-1300 foto produktu
EABALRT110-1300 foto produktu
EABALRT110-1300 foto produktu
EABALRT110-1300 foto produktu
Zahrnuté položky
EABALRT110-1300, Ochranný kryt úhlové hlavy 6152112265
Přínosy
Vysoká rychlost dosahující 1300 ot/min pro splnění nejnáročnějších taktovacích časů
Snadná obsluha jedním nástrojem pro všechny aplikace s vysokým točivým momentem od 40 Nm do 110 Nm
Lehká konstrukce a dvě polohy baterie zajišťují vynikající ergonomii a vyváženost
Bezdrátová komunikace 2,4 GHz a 5 GHz pro rychlou a bezpečnou datovou komunikaci
Řízení momentu a/nebo úhlu zajišťuje kvalitu každého utažení
EABALRT110-1300 foto produktu
EABALRT110-1300