BLRTC025-2350-10S product photo
BLRTC025-2350-10S
Pulzní pistolový snímačový bateriový bezdrátový šroubovák - 6 až 25 Nm, Sq 3/8
dimention
Package Dimensions 38.6 x 29.4 x 9.8 cm
weight
Package Weight 1.97 kg
BLRTC025-2350-10S
Country of origin is FR. Customs tariff is 84672920
Benefits
Řízení krouticího momentu a úhlu je zárukou kvality každého utahování.
Lehká konstrukce a dvě polohy baterie zajišťují vynikající ergonomii a vyváženost.
Verze BLRTC: bezdrátová komunikace 2,4 GHz a 5 GHz pro rychlý a bezpečný přenos dat.
BLRTC025-2350-10S