EABCLRT110-1300 eLink product photo
EABCLRT110-1300 eLink
Úhlová hlava Pulse Battery – 40 Nm až 110 Nm – rychlost 1300 ot./min – Wi-Fi – eLINK
dimention
Package Dimensions 69.3 x 12.6 x 14.2 cm
weight
Package Weight 3.92 kg
EABCLRT110-1300 eLink
Country of origin is FR. Customs tariff is 84672920
Included Items
EABCLRT110-1300-eLINK, Ochranný kryt úhlové hlavy 6152112265
Benefits
Vysoká rychlost dosahující 1300 ot/min pro splnění nejnáročnějších taktovacích časů
Snadná obsluha jedním nástrojem pro všechny aplikace s vysokým točivým momentem od 40 Nm do 110 Nm
Lehká konstrukce a dvě polohy baterie zajišťují vynikající ergonomii a vyváženost
Bezdrátová komunikace 2,4 GHz a 5 GHz pro rychlou a bezpečnou datovou komunikaci
Řízení momentu a/nebo úhlu zajišťuje kvalitu každého utažení
EABCLRT110-1300 eLink