BLRTA025-2350-4Q product photo
BLRTA025-2350-4Q
Batteridrivet pulsverktyg med pistolgrepp, givarutrustat– 6 till 25 Nm, sexkant 1/4F utgång
dimention
Package Dimensions 29.6 x 38.8 x 10.1 cm
weight
Package Weight 1.96 kg
BLRTA025-2350-4Q
Country of origin is FR. Customs tariff is 84672920
BLRTA025-2350-4Q product photo
BLRTA025-2350-4Q product photo
BLRTA025-2350-4Q product photo
BLRTA025-2350-4Q product photo
BLRTA025-2350-4Q product photo
Benefits
Moment- och vinkelreglering ser till att kvaliteten blir perfekt vid varje åtdragning.
Inbyggd givare plus innovativ programvara ger flera åtdragningsmöjligheter med ett enda verktyg.
Lätt design och två batteriplatser ger utmärkt ergonomi och balans, vilket säkerställer
BLRTC-version: 2,4 GHz och 5 GHz trådlös kommunikation för snabb och säker dataöverföring.
BLRTA025-2350-4Q product photo
BLRTA025-2350-4Q